آنچه باید در مورد پاداش بازنشستگی دولتی در 1401 بدانیدرارو– پاداش پایان خدمت کارکنان در لایحه بودجه سال آینده 445 میلیون تومان برآورد شده است که در این گزارش خود را در جایگاه یکی از این بازنشستگان قرار می دهیم. یعنی می خواهیم ببینیم چطور می شود بعد از 30 سال زحمت در بازار مسکن، خودرو، ارز و طلا سرمایه گذاری کرد و در نهایت پاداش بازنشستگی گرفت.

به گزارش فرارو، در آبان ماه امسال میانگین قیمت مسکن در پایتخت 32 میلیون تومان اعلام شد و با یک ضرب و تقسیم ساده متوجه می‌شویم که پاداش بازنشستگی یک خانه 13 میلیونی در تهران کافی است.

اگر به بازار خودرو برویم نمی توان به گران ترین تولیدات داخلی یعنی دنا اتوماتیک و تندر 90 اتوماتیک فکر کرد بلکه در عوض صاحب دو پراید 131 می شویم و 125 میلیون تومان دیگر پس انداز می کنیم.

همچنین در بازار فارکس پاداش بازنشستگی معادل حدود 15000 دلار است و با این پول در بازار طلا می توان به خرید 35 سکه در طول بهار فکر کرد.

ارزش پاداش بازنشستگی 1401 در بازار خودرو

به گزارش فرارو، پاداش بازنشستگی سال آینده 445 میلیون تومان است. اگر با همین بودجه وارد بازار خودرو شوید، نمی توانید سراغ گران ترین محصولات خانگی مانند دنا اتوماتیک و تندر 90 اتوماتیک بروید.

در عوض دنا تقریبا با همین قیمت دنده دارد و حدود 450 میلیون تومان به فروش می رسد. پراید چطور؟ هم اکنون در بازار آزاد، صندوق پراید صفر کیلومتر مدل 98 به قیمت 160 میلیون تن به مردم فروخته می شود. پس با 445 میلیون تومان می توانید دو پراید ساده بخرید و 125 میلیون تومان برای زخمی دیگر کنار بگذارید.

ارزان ترین مدل موجود در خانواده پراید، Cypa 132 است و قیمتی در حدود 150 میلیون تومان دارد. بنابراین در سال 1401 پاداش بازنشستگی برابر با سه پراید 132 است.

1401 ارزش پاداش بازنشستگی بازار مسکن

قیمت مسکن در تهران بر اساس گزارش مرکز آمار ایران در 30 سال پیش بین 51 تا 53 هزار تومان در هر متر مربع بود. اکنون بانک مرکزی میانگین قیمت مسکن در پایتخت را 32 هزار تومان اعلام کرده است.

تصور کنید بازنشسته ای در پایتخت زندگی می کند که سعی دارد با پاداش در بازار مسکن سرمایه گذاری کند. این مرد بالاخره می تواند یک خانه 13 متری در تهران بخرد.

البته این پایان ماجرا نیست. براساس آمارهای رسمی، متوسط ​​قیمت مسکن در منطقه 18 تهران به عنوان ارزان‌ترین منطقه پایتخت، 14 میلیون تومان است و با 445 میلیون تومان، هیچکس نمی‌تواند به ارزان‌ترین آپارتمان 30 میلیونی این منطقه فکر کند. سرمایه، پایتخت.

1401 ارزش پاداش بازنشستگی بازار پول

قیمت دلار در سال 1370 یعنی زمانی که بازنشستگان فعلی شروع به کار کردند، تنها شش تومان خرید و فروش می شد. آبان ماه امسال پس از سه دهه اسکناس های آمریکا از مرز 30 هزار تومان گذشت.

حالا بازنشسته عزیزمان می تواند با 445 میلیون تومان پاداش به میدان فردوسی رفته و با 14800 دلار برگردد. البته اگر بازنشسته مورد نظر ما شرایط و مدارک لازم برای اخذ ارز دولتی را داشته باشد، وضعیت بهتر می شود و با پاداش به 16 هزار دلار می رسد. در سال 70 با همین پول توانست 74 میلیون و 160 هزار دلار تامین کند.

1401 ارزش پاداش بازنشستگی بازار سکه

30 سال پیش سکه بهار استقلال 12 هزار و 750 تومان بود. در مقابل، رقم این سکه طی سه دهه سه صفر افزایش یافته و اکنون به قیمت 12 هزار و 750 هزار تومان خرید و فروش می شود.

بازنشسته ای که پاداش دریافت می کند می تواند به طلافروشی رفته و در طول بهار 35 سکه بخرد. یا تمام پول خود را برای خرید سکه امامی کنار بگذارید.

با این کار 33 سکه امامی خریداری می شود. بازنشسته مورد نظر ما اگر نمی خواهد سکه بزرگ بخرد با همین پول می تواند به فکر خرید 65 تا نیم سکه یا 115 تا ربع سکه باشد.

در حال حاضر قیمت سکه یک گرمی دو میلیون و 400 هزار تومان و مبلغ 445 کرور تومان معادل خرید 185 گرم سکه است.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channel