آداب و رسوم: ممکن است ثبت تلفن همراه کاملاً آنلاین نباشد. ما در اسرع وقت فروش گذرنامه را متوقف می کنیم


سید روح الله لطیفی ، سخنگوی گمرک جمهوری اسلامی ایران گفت که روند ثبت نام به دلیل اهمیت احراز هویت حضوری به صورت آنلاین نخواهد بود و گمرک در تلاش است تا روند احراز هویت مسافران را تسریع کند.

لطیفی با تأکید بر اینکه ثبت نام روی کاغذ انجام نمی شود ، به دیجیاتو گفت: “هنگامی که مسافران وارد می شوند ، فقط توسط متخصص گمرک احراز هویت می شوند و به سیستم همتا و ناجا و سایر سیستم های مرتبط متصل می شوند.” بقیه مرحله انجام شود. ” “این باید به صورت آنلاین با یک فرصت یک ماهه انجام شود.”

سخنگوی گمرک گفت: “در شرایط فعلی ، به محض ورود IMEI تلفن همراه و احراز هویت شخصی ، این پروسه زمان بسیار کمتری از مسافران می گیرد و در زمان کمتری انجام می شود.” “البته ، به منظور جلوگیری از وقفه و هرگونه اختلال در این روند ، بر اساس مصوبه ای ، مقرر شد سیستم دیگری در گمرک برای احراز هویت مسافران ایجاد شود.”

وی اعلام کرد که سیستم دوم ، که قرار است از هدر رفت و رکود در فرایند احراز هویت جلوگیری کند ، در آینده بسیار نزدیک معرفی می شود.

احراز هویت اجازه نمی دهد که رجیستری آنلاین شود

سخنگوی گمرک با تأکید بر اینکه هیچ گاه صددرصد ثبت نام آنلاین صورت نمی گیرد ، گفت: موضوع احراز هویت مسافر تنها با نگاه به مسافر امکان پذیر است.

به گفته وی ، ممکن است در آینده سیستمی راه اندازی شود تا مسافران IMEI بتوانند وارد تلفن های همراه خود شوند و در بدو ورود به کشور ، IMEI تأیید شده و با دستگاهی که وارد کشور می شود مطابقت داشته باشد. ، و همچنین گواهینامه.

وی گفت: “تجربه نشان داده است که حذف کامل کنترل ها در نقاط ورودی منجر به سوء استفاده از برخی اطلاعات مسافران می شود.” این بیش از 5 میلیون دستگاه بود. جالب اینجاست که در سال 1998 هیچ کنترلی بر نقاط ورودی وجود نداشت. »

به گفته وی ، این نشان می دهد که برخی از آنها از حقوق مسافرانی که فقط سالی یک بار در آنجا حضور می یابند سوءاستفاده می کنند. بنابراین ، برای محافظت از این حق مسافران ، طبیعی است که بخشی از مراحل باید به صورت حضوری انجام شود: “البته ، کنترل گذرنامه نیز می تواند به صورت آنلاین انجام شود ، اما به منظور مدیریت بهتر و جلوگیری از نقض قانون کنترل گذرنامه ، فرد “می توان آن را انجام داد.”

تلاش برای توقف فروش گذرنامه

در هر صورت ، تلفن همراه نیز یک کالا است و مراحل کنترل آن به همان شیوه در گمرک انجام می شود. » لطیفی اصرار داشت که این روند به هر حال باید انجام شود.

وی گفت: “گاهی اوقات به دلیل اتصال چندین سیستم ، سیستم اصلی گمرک مختل می شود.” “برای حل این مشکل ، سیستم دیگری ایجاد شده است. در آینده ای نزدیک به عنوان یک سایت بیان موبایل مستقل.”

لطیفی در مورد افزایش فروش پاسپورت اخیر گفت: “یکی از دلایلی که گمرک بر اصرار احراز هویت حضوری و کنترل در مبادی ورودی اصرار دارد ، جلوگیری از موضوع فروش گذرنامه است.”

او در گفتگو با دیجیاتو با اشاره به اینکه مسافران نمی توانند خوانده شوند ، گفت: با وجود بلندپروازانه ترین برنامه ها برای کنترل موضوع ، باز هم امکان فروش گذرنامه وجود دارد. “اما ما تمام تلاش خود را می کنیم تا این نوع مشکلات را به حداقل و نزدیک به صفر برسانیم.”

به گفته وی ، فروش گذرنامه در حضور گمرک صورت نمی گیرد ، بنابراین این موسسه از جزئیات آن مطلع نیست. اما هنگام تنظیم ورود و خروج ، نهادهای حاکم موظفند اقدامات لازم را برای کنترل و حذف هرگونه نقض قانون انجام دهند. “

پیش از این ، حمیدرضا دهقانیه ، سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، به مهلت وزیر اقتصاد برای غیبت در روند ثبت نام پاسخ داده و سوابق موضوع و روند ثبت نام در مبادی ورودی کشور را روشن کرد. هر گونه پیشنهاد را به كاهش دادن. برای جلوگیری از نقض حقوق مسافران واقعی ، ما استقبال می کنیم

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances